XSzef kuchniX

Szef kuchni

pAWEŁ nAMYSŁ

W kuchni zawsze kieruję się zasadą team work i staram się, by każdy z zespołu czuł się ważny a przez to odpowiedzialny za to co robi. Dobra kuchnia to oczywiście świeże i wysokiej jakości składniki, które najczęściej dobieram osobiście by smak był niezwykły i goście byli zawsze zadowoleni i usmiechnięci.

- Nowoczesna kuchnia bez stereotypu -

Serce Starej Fabryki

Doświadczony
Szef kuchni

Początki kulinarnego doświadczenia Paweł zdobywał w renomowanych restauracjach Poznania, pod okiem wybitnych szefów kuchni. Zdobyta wiedza oraz chęć poszerzania swoich umiejętności pozwoliły na podjęcie pracy poza granicami kraju w znanych restauracjach hotelowych Hiszpanii czy Irlandii. Podczas pobytu w Irlandii miał okazję gotować dla takich osobistości jak Daniel Craig, Rachel Weisz czy Colin Farrel. Paweł specjalizuje się w kuchni włoskiej, śródziemnomorskiej, hiszpańskiej i azjatyckiej. Jego celem jest zadowolenie i uśmiech klienta.

Pomysłowość w kuchni

Odwaga i intuicja

Znając przepisy, znając składniki i proporcje można przygotować danie prawidłowe, jednak intuicja i odwaga w łamaniu stereotypów czy poszukiwanie nowych smaków to pożądana cecha we współczesnej kuchni.

Kuchnia jest fundamentem

Zastępca
Szefa kuchni

Piotr Morawiec od lat pracuje w profesjonalnej gastronomii. Swoje umiejętności szlifował w jednym z najlepszych hoteli południowej Polski. Pochodzi z północnej części jury krakowsko - częstochowskiej. Serce zdecydowało o przeprowadzce w naszą okolicę. Obecnie te serce zostawia także w naszej kuchni. Wyobraźnia, wiedza i kreatywność, to najważniejsze cechy, jakie nim kierują. Piotr umiejętnie tworzy dania kuchni fusion, smaki Włoch ze współczesną interpretacją kuchni polskiej i europejskiej oraz autorskimi wariacjami.

Pomoc szefa kuchni

Vitalii Huk

Z wykształcenia filolog, kucharz z powołania. W kuchni pracuje już 7 lat, zaczynając od smaków tajskich na stanowisku szefa kuchni. Vitalli świetnie czuje się również w daniach kuchni europejskiej, gruzińskiej i uzbeckiej. Od 5 lat gotuje kuchnię włoską i mieszka w Polsce. W Starej Fabryce na stanowisko sous-chef pracuje od sierpnia 2020 roku.

Nasza pizzaiolo

Svitlana Huk

Lubi pracować z ciastem. Oprócz tego wymyśla desery, również z różnych zakątków świata. W kuchni pracuje już 7 lat, od 5 lat pracuje w kuchni włoskiej i mieszka w Polsce. Wraz z mężem tworzą zgrany team, gotują z sercem i rezultat tego można poczuć w serwowanych u nas daniach.

Scroll to top