XO NasX

Nasza historia

O Starej Fabryce

Stara Fabryka położona jest w malowniczej wsi Myślniew, w południowej Wielkopolsce. Jak sama nazwa wskazuje, nasza przestrzeń to pozostałość po starej Fabryce Ceramiki Budowlanej, która powstała w 1989 roku. FCB przeniosło swoją działalność, a mury pozostały. W bliskości z naturą, dzięki miłości do całego otoczenia, po wielu latach miejsce odzyskało swoją świetność, aby dzielić się z nią innymi. Surowy, industrialny klimat, połączony z przytulną atmosferą i niesamowitym plenerem to właśnie Stara Fabryka.

W zgodzie z naturą

W stronę ekologii

Stara Fabryka położona jest między lasami i łąkami, staramy się jak najbardziej żyć w zgodzie z otaczającą Nas naturą, dlatego wciąż szukamy nowych rozwiązań i technologii, które nam to ułatwią. Opakowania ekologiczne z tworzywa PLA, kartonowe lub z trzciny cukrowej to tylko namiastka naszych działań. Stacja fotowoltaiczna powstała u Nas pod koniec 2020 roku, dzięki niej zasilamy w energię 100% obiektu. Zaraz przy parkingu powstała także stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Dla naszych Gości ładowanie jest za darmo.

Nasz świat

TRZY ELEMeNTY W JEDNYM MIEJSCU

Kuchnia włoska

Kuchnia włoska

Specjalizujemy się w kuchni włoskiej, słyniemy z pysznej pizzy, wypalanej w piecu opalanym drewnem. Gotujemy z najwyższej jakości oryginalnych i zawsze świeżych produktów. Nasz doświadczony Szef Kuchni przygotowuje potrawy z największą dbałością. W naszym menu znajdują się także pasty oraz burgery, karta dań jest często zmieniana i urozmaicana.

Cuba Club

Cuba Club

Miejsce inspirowane Kubą, wypełnione kolorowymi zdjęciami z podróży do tego wyjątkowego kraju, z drewnianymi meblami oraz klasycznymi chesterfieldami. Tutaj organizujemy kameralne przyjęcia do 20 osób na specjalne zamówienie.

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia okolicznościowe

Odbywają się w nowej części obiektu, z niezależną kuchnią. Na przyjęciach serwujemy tradycyjną kuchnię polską. Niemniej jednak komponujemy indywidualne menu na specjalne zamówienia lub menu tematyczne. Proponujemy także organizację przyjęć w plenerze. Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe: śluby, urodziny, chrzciny, komunie, rocznice ślubu i inne. Proponujemy również organizację spotkań i lunchy biznesowych, konferencji, imprez firmowych i grilla plenerowego.

Jolanta Kostrzewska

Manager

Swoją pasję i miłość do Starej Fabryki chłonęła od rodziców. Z uporem i determinacją dąży do realizacji marzenia jakim jest restauracja na wysokim poziomie z ugruntowaną pozycją i wszechstronnie rozwiniętą infrastrukturą. Rozpoczynając projekt Stara Fabryka i decydując się na zarządzanie była pewna swego i to każdego dnia daje pozytywne skutki. Jola stara się rozwijać swoją wiedzę, by wprowadzać w życie nowoczesne formy zarządzania biznesem z zachowaniem ducha i czarującej przestrzeni Starej Fabryki w Myślniewie.

Obiekt

kilka ujęć Starej Fabryki

0
Data powstania fabryki
0
Uruchomienie restauracji
0
Dań w menu
0
Miejsc dla gości
Scroll to top